Каталог товарів
Меню
  • Мідний купорос фунгіцид 300г Садівник

Мідний купорос фунгіцид 300г Садівник

0 відгуків

87 грн.
В наявності
Доставка. Самовивіз з поштових відділень Нова Пошта та Укр Пошта або доставка кур'єром на адресу

Оплата. Оплата під час отримання товару, Google Pay, Безготівковий для юридичних та фізичних осіб, Apple Pay, Передплата на картку продавця, Оплата карткою Visa/MasterCard

Гарантія. 12 місяців
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів
Опис

З метою профілактики мідний купорос використовують, в основному, 2 рази за сезон:

  • пізня осінь (друга половина листопада)
  • ранньою весною (перед розпусканням бруньок, при температурі до 50С).

Особливо ретельно необхідно обробляти рослини в місцях кріплення скелетних гілок до стовбура дерева.

На одне дерево, в залежності від його віку і сорту, використовується 2-10 л робочого розчину, який використовують тільки в ранкові або вечірні години, коли знижується температура повітря і немає опадів.

Мідний купорос застосування в вирощуванні квітів горщиках, а також садових рослин, дерев і кущів може використовуватися:

  • Для дезінфекції кореневої системи саджанців і насіння перед їх висадкою в грунт;
  • В якості ефективного антисептика при обробці ран на стовбурах плодових дерев;
  • Для дезінфекції погребів, овочевих сховищ і господарських будівель, і профілактики появи грибка і цвілі;
  • В якості ефективного засобу боротьби з паршею, септоріозу, антракнозу, курчавістю фруктів, помилкових борошнистих рос і т.д.

Сульфат міді (мідний купорос) є фунгіцидом контактної дії. Це означає, що діюча речовина не проникає в саму рослину, а залишається виключно на його поверхні. Проте, здійснювати заходи щодо боротьби із захворюваннями під час дозрівання плодів категорично заборонено. Робити це можна тільки після збору врожаю і завершення листопада. Якщо температура повітря піднялася вище 30 градусів (що рідко, але буває восени), то краще перенести обробку на інший день. Це допоможе уникнути хімічних опіків. Так як сульфат міді швидко змивається дощем, то бажано проводити обробку в день, коли не передбачається випадання опадів.

ЯК РОЗВЕСТИ мідного купоросу (ВАЖЛИВО!):

  1. Для приготування робочої суміші можна брати скляний або емальований ємність, але не залізну, оскільки в такому разі не уникнути хімічної реакції іонів міді та заліза, що зведе нанівець весь ефект від застосування.
  2. Тепла, а не холодна вода посприяє кращому розчиненню кристалів.
  3. Процедуру приготування розчину, а потім і обприскування обов'язково проводити в гумових рукавичках і в респіраторі!
  4. Розчин заливають в бачок апарату для обприскування.
  5. Робочу рідину необхідно витратити протягом 10 годин, довше зберігати її не можна.

Спосіб обробки - обприскування стовбурів і гілок 3% - лікувальна доза (300 г на 10 л води) або 1% - профілактична доза (100 г на 10 л води) розчином сульфату міді (мідного купоросу). Вкрай важливо не перевищувати допустиму концентрацію розчину, інакше дерева можуть отримати сильні опіки !!!

Не слід дивуватися, що чим більше води, тим колір буде більш насиченим, а не навпаки. Більш концентрована суміш буде яскраво-блакитного забарвлення, а менш концентрована - вираженого синьою.

Важливо знати, що для молодих плодових культур (до 6 років) досить 2 літрів розчину на 1 дерево, а для більш старших - до 10 л.

 

Мідний купорос як добриво:

Іноді мідний купорос використовують як добриво.

Використовується він на грунтах з бідним гумусом, а також на песчанника і торфянників, оскільки в їх складі мідь практично не присутня.

Необхідно вносити мідний купорос з розрахунку 1 г на 1 м2 грунту

Таку процедуру проводять 1 раз в рік

Мідний купорос від грибка і цвілі:

Цвіль і грибок в приміщеннях не тільки виглядає не красиво але і дуже шкодить здоров'ю господарів.

Для обробки уражених грибком ділянок необхідно розвести 100-300 г препарату в 10 л теплої води. Наносити на поверхню за допомогою губки або пульверизатора.

Через 5 годин, коли поверхня висохне, необхідно повторити обробку.

Загальна кількість повторень процедури залежить від ступеня ураження поверхні цвіллю.

Зазвичай 2-5 разів буває досить.

Мідний купорос як антисептик:

Мідний купорос в будівництві використовують для обробки деревини. Дерево, просто покрите фарбою або лаком, не захищене від внутрішнього гниття. Цього можна уникнути, якщо обробити деревину мідним купоросом.

Для приготування антисептичний розчину необхідно змішати 0,7-1 кг мідного купоросу з 10 л теплої води.

Розчин мідного купоросу, як правило, наносять на деревину звичайним малярським інструментом - валиком або пензликом.

Характеристики
Вес 0.3
Препаративная форма Порошок
Обрабатываемые культуры. Хвойные, Яблоня, Ягодные кустарники, Виноград, Абрикос, Вишня, Груша, Ежевика, Кипарисовик, Клубника, Крыжовник, Малина, Персик, Пихта, Слива
Химический состав Неорганические
Хвороби Оїдіум
Захворювання рослини мілд“ю, оїдіум, хвороба 5, хвороба 10
Захворювання рослин Фітофтора, Переноспороз (несправжня борошниста роса), Мілд“ю, Чорна плямистість, Сіра (ботрітіс) та біла (склеротинія) гнилі, Оїдіум, Антракноз, Фомоз, Бура плямистість ( або філостиктоз), моніліоз (плодова гниль), Септоріоз, Бактеріоз, Шютте, Рак, Клястероспоріоз (дірчаста плямистість)
Заболевание растения Курчавость листьев, Монилиоз, Сетчатая пятнистость, Грибная пятнистость, Пурпурная пятнистость, Пятнистость листья, Белая пятнистость, Бактериальная пятнистость, Оливковая пятнистость, Бурая пятнистость, Пятнистости листьев, Черная пятнистость, Антракноз, Плодовая гниль, Сеп­то­ри­оз, Фитофтороз, Корневая гниль, Белая гниль, Черная гниль, Серая гниль, Сухая и мокрая гниль, Прикорневая гниль
Відгуки покупців
Написати відгук
Ваша оцінка